Magic Chain: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
! Magic Defense !! Duration | ! Magic Defense !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 40 || rowspan=" | | align="left" | 1 || 40 || rowspan="4" | 5% || -10% || rowspan="4" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 46 || -20% | | align="left" | 2 || 46 || -20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || -30% | | align="left" | 3 || 47 || -30% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || -??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |