Magical Makeup: Difference between revisions
→Effects during Magical Makeup
Line 107: | Line 107: | ||
| x | | x | ||
| 130% | | 130% | ||
| | | 112.5% | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 4 | ||
|- | |- | ||
| xx | | xx | ||
| 130% | | 130% | ||
| | | 112.5% | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 4 | ||
|- | |- | ||
| xxx | | xxx | ||
| | | 200% | ||
| | | 90% | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 4 | ||
|- | |||
| xxxx | |||
| 200% | |||
| 135% | |||
| 1 | |||
| 4 | |||
|- | |- | ||
| ↑x | | ↑x | ||
| 200% | | 200% | ||
| | | 123.75% | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 4 | ||
|- | |- | ||
| →→x | | →→x | ||
| 200% | | 200% | ||
| | | 135% | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 4 | ||
|- | |- | ||
| →→↑x | | →→↑x | ||
| 75% | | 75% | ||
| | | 112.5% | ||
| | | 4 | ||
| 4 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |