Mount System/it: Difference between revisions
→Come utilizzare le Cavalcature
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:ScopIcon.png]] || Scorpione Pongo tipo R | | [[Image:ScopIcon.png]] || Scorpione Pongo tipo R | ||
|- | |||
| [[Image:HQ_Shop_Item_550075.png]] || Scorpione Pongo Tipo E | |||
|- | |- | ||
| [[Image:DragIcon.png]] || Drago Algente | | [[Image:DragIcon.png]] || Drago Algente | ||
|- | |- | ||
| [[Image:FH.png]] || | | [[Image:FH.png]] || Drago Rosso | ||
|- | |||
| [[Image:DH.png]] || Drago Nero | |||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:650.png]] || Eve Custom-Oberon 650 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |