Nature's Sense: Difference between revisions
→Skill Information
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 5 MP || +12% | | align="left" | 5 || 71 || 5 MP || +12% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 6 MP || +14% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 7 MP || +16% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 8 MP || +18% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 87 || 9 MP || +20% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 91 || 10 MP || +22% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 95 || 11 MP || +24% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 99 || 12 MP || +26% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |