Noah: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|weapon=Bladed Tonfa | |weapon=Bladed Tonfa | ||
|tree=<span style="display:none">{{</span> | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| | {{Class Tree| | ||
|- | | 1-1=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | ||
| 1-2=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| 1-3=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| 2-0=[[Image:Icon - Noah.png|40px|link=Noah]] | |||
| | | 2-1=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | ||
| 2-2=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| | | 2-3=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | ||
| 3-1=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
|- | | 3-2=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | ||
| 3-3=[[Image:Dunno.png|40px|link=]] | |||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> | ||
|VA= | |VA= |