Over Taker: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "05/29/2014 || -" to "05/29/2014 || 09/17/2014") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|race=Human-Nasod Cyborg | |race=Human-Nasod Cyborg | ||
|Weight=100 kg/116 kg (with Nasod Arm) (220 lb/255 lb) | |Weight=100 kg/116 kg (with Nasod Arm) (220 lb/255 lb) | ||
|tree=[[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:RavenNEW.png|40px|link=Raven]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:OTNEW.png|40px|link=Over Taker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:RFNEW.png|40px|link=Reckless Fist]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:RHNEW.png|40px|link=Rage Hearts]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 7 August 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 6 July 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 7 August 2008<br>[[File:German Flag.png|20px]] 6 July 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 3 August 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 7 December 2011 | ||
|stat= | |stat= |