PROJECT EL★STAR: Difference between revisions
→Groups
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Groups) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
| colspan=3 | [[Rose (ELSTAR)|Rose]] | | colspan=3 | [[Rose (ELSTAR)|Rose]] | ||
| '''[[0(Young)]]''' | | '''[[0(Young)]]''' | ||
|- | |||
| || || || || || || || || || || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |