Panzer Buster: Difference between revisions
→Skill Infomation
Line 25: | Line 25: | ||
! Normal !! In DP mode | ! Normal !! In DP mode | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1895% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1895% || rowspan="20" | 150 MP || rowspan="20" | 40 DP || rowspan="20" | 0 DP || rowspan="20" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1957% | | align="left" | 2 || 1957% | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 2880% | | align="left" | 17 || 73 || 2880% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76* || 2942% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79* || 3004% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 82* || 3065% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |