Pet Guide/de: Difference between revisions
→Entwicklungsstufen
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
||
Line 774: | Line 774: | ||
| [[File:Medusa2.png]] | | [[File:Medusa2.png]] | ||
| [[File:Medusa3.png]] | | [[File:Medusa3.png]] | ||
|- | |||
| Eltrion Jr. | |||
| [[File:Eltrion1.png]] | |||
| [[File:Eltrion2.png]] | |||
| [[File:Eltrion3.png]] | |||
|- | |||
| Hoya | |||
| [[File:Hoya1.png]] | |||
| [[File:Hoya2.png]] | |||
| [[File:Hoya3.png]] | |||
|} | |} | ||