Proof Eid: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! Awakening Time Increase | ! Awakening Time Increase | ||
|- | |- | ||
| colspan="5" | {{PvE | | colspan="5" | {{PvE}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || | | align="left" | 1 || 60 || 4% || rowspan=2 | 1 Second | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 67 || | | align="left" | 2 || 67 || 6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 69 || | | align="left" | 3 || 69 || 8% || 2 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 99 || 10% || 3 Seconds | | align="left" | 4 || 99 || 10% || 3 Seconds | ||
|- | |||
| colspan="5" | {{PvP}} | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || 60 || 1.6% || rowspan=2 | 1 Second | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 67 || 2.4% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 69 || 3.2 || 2 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || 4% || 3 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |