Rage Cutter: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
! Chance !! Duration | ! Chance !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 258% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 258% || 2% || rowspan="9" | 5 Seconds || rowspan="9" | 8 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 277% || | | align="left" | 2 || 277% || 2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 297% || | | align="left" | 3 || 58 || 297% || 3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 316% || | | align="left" | 4 || 62 || 316% || 3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 335% || | | align="left" | 5 || 66 || 335% || 3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 355% || | | align="left" | 6 || 70 || 355% || 4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 374% || | | align="left" | 7 || 74 || 374% || 5% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || 393% || 5% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || 413% || 6% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |