Resurrection: Difference between revisions
→Updates
(added images) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- class="rainbow" | |- class="rainbow" | ||
! KR !! NA | ! KR !! NA | ||
|- | |||
| - || - || align="left" | | |||
*{{buff|Minimum Resurrection Stones at the start of the day increased from 3 to 10.}} | |||
|- | |- | ||
| 06/04/2020 || - || align="left" | | | 06/04/2020 || - || align="left" | |