Rune Mastery: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || 6% || 40% || 20% | | align="left" | 3 || 68 || 6% || 40% || 20% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 99 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |