Shooting Guardian: Difference between revisions
→Skills
No edit summary |
(→Skills) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| width="40" | [[Image:SI_HEADSHOT.png]] | | width="40" | [[Image:SI_HEADSHOT.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Head Shot]] | | width="150" align="center" | [[Head Shot]] | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |||
| width="40" | [[Image:SI_RUMBLESHOT.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Rumble Shot]] | |||
|} | |} | ||
Line 92: | Line 95: | ||
{| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | {| style="background-color: black" class="FCK__ShowTableBorders" border="0" cellspacing="1" cellpadding="1" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:SI_RemodelMag.PNG]] | |||
| align="center" width="150" | [[Remodel Magazine]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image:Intermediate Magic Training.PNG]] | | width="40" | [[Image:Intermediate Magic Training.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Intermediate Magic Training]] | | align="center" width="150" | [[Intermediate Magic Training]] | ||
|} | |} | ||