Status Effects/Freeze: Difference between revisions
→Causes: Added Demersio's freeze skill to the list
IceSoulMOG (talk | contribs) (→Causes) |
(→Causes: Added Demersio's freeze skill to the list) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[Satz Aurora]] || 5 seconds | | [[Satz Aurora]] || 5 seconds | ||
|- | |||
| [[Ruthless Spear]] || 3 seconds | |||
|- | |||
| Killing Blow (1) [[Ruthless Spear]] || 4.5 seconds | |||
|} | |} | ||
| | | |