Thousand Star: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 100 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 61% per star | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 61% per star | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 30 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 300 | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
Line 47: | Line 47: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5(M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5(M) | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 116% per star | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 116% per star | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 134% per star | |||
|} | |} | ||