Time Control: Difference between revisions
From Elwiki
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align=left | 3 || 59 || 4% || 25% || 50% || 10% || 20% || +1 | | align=left | 3 || 59 || 4% || 25% || 50% || 10% || 20% || +1 | ||
|- | |||
| align=left | 4 || 93 || % || % || % || % || 25% || +1.25 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |