Transcendence: Difference between revisions
→List of Classes
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 461: | Line 461: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Infinity Sword (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Infinity Sword (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Infinity Sword]] | | width="150" | [[Infinity Sword]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 476: | Line 479: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Dimension Witch (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Dimension Witch (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Dimension Witch]] | | width="150" | [[Dimension Witch]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 490: | Line 496: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Night Watcher (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Night Watcher (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Night Watcher]] | | width="150" | [[Night Watcher]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 504: | Line 513: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Veteran Commander (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Veteran Commander (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Veteran Commander]] | | width="150" | [[Veteran Commander]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 519: | Line 531: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Code Battle Seraph (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Code Battle Seraph (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Code: Battle Seraph]] | | width="150" | [[Code: Battle Seraph]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 533: | Line 548: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Tactical Trooper (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Tactical Trooper (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Tactical Trooper]] | | width="150" | [[Tactical Trooper]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 547: | Line 565: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Asura (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Asura (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Asura]] | | width="150" | [[Asura]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 561: | Line 582: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Crimson Avenger (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Crimson Avenger (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Crimson Avenger]] | | width="150" | [[Crimson Avenger]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 576: | Line 600: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Diabolic Esper (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Diabolic Esper (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Diabolic Esper]] | | width="150" | [[Diabolic Esper]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 596: | Line 623: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Icon - Demonio (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Demonio (Trans).png]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" rowspan=2 | [[???]]<br>(???/???) | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 627: | Line 659: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Apostasia (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Apostasia (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Apostasia]] | | width="150" | [[Apostasia]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 642: | Line 677: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Daydreamer (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Daydreamer (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Daydreamer]] | | width="150" | [[Daydreamer]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 656: | Line 694: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Pale Pilgrim (Trans).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Pale Pilgrim (Trans).png]] | ||
| width="150" | [[Pale Pilgrim]] | | width="150" | [[Pale Pilgrim]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |