Upgrading Equipment: Difference between revisions
→Materials
No edit summary |
|||
Line 147: | Line 147: | ||
| +11 || 9 || colspan=2 | N/A || 9 || 1 | | +11 || 9 || colspan=2 | N/A || 9 || 1 | ||
|- | |- | ||
| + | | +12 || 11 || colspan=2 | N/A || 11 || 1 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Risks == | == Risks == | ||