Upgrading Equipment: Difference between revisions
→Upgrade Scrolls
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 349: | Line 349: | ||
| Upgrades any equipment to +10.<br> | | Upgrades any equipment to +10.<br> | ||
| [[Image:HQ Shop Item 130152.png]] | | [[Image:HQ Shop Item 130152.png]] | ||
|- | |||
| '''Enhancement Amulet Lv.11''' | |||
| Upgrades any equipment to +11.<br> | |||
| [[Image:HQ Shop Item 117534.png]] | |||
|- | |||
| '''Enhancement Amulet Lv.12''' | |||
| Upgrades any equipment to +12.<br> | |||
| [[Image:HQ Shop Item 117535.png]] | |||
|} | |} | ||
{{Guides}} | {{Guides}} |