User:Biji: Difference between revisions
→Guild Members
Line 53: | Line 53: | ||
! Rank !! Class !! IGN !! Level | ! Rank !! Class !! IGN !! Level | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankStar.png]] || [[File:DENEW.png]] || <FONT COLOR= "C900FF">Levinsky</FONT> || | | [[Image:RankStar.png]] || [[File:DENEW.png]] || <FONT COLOR= "C900FF">Levinsky</FONT> || Lv75 | ||
|- | |||
|} | |||
<FONT COLOR= "FFA200">'''Administrators:<br>'''</FONT> | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
! Rank !! Class !! IGN !! Level | |||
|- | |||
| [[Image:RankStar.png]] || [[File:YRNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Arganthe</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankStar.png]] || [[File:SDNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Prizschillya</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankSSS.png]] || [[File:LKNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">natsukunn</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankStar.png]] || [[File:WSNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Joanita48</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankSSS.png]] || [[File:BMNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Louisvalle</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankStar.png]] || [[File:CANEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Ilina</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankSSS.png]] || [[File:EMNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Testarosa</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankSSS.png]] || [[File:BMNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Wolfenheart</FONT> || Lv75 | |||
|- | |||
| [[Image:RankSSS.png]] || [[File:LPNEW.png]] || <FONT COLOR= "FFA200">Zwen</FONT> || Lv75 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |