Nice
Joined 2 July 2015
→Elsword UK
Line 12: | Line 12: | ||
! Class !! IGN !! Level !! PvP Rank || Erada Rank || Guild | ! Class !! IGN !! Level !! PvP Rank || Erada Rank || Guild | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RSNEW.png]] || Nicels || | | [[Image:RSNEW.png]] || Nicels || 44 || || || [[Guild:Imagination|Imagination]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:AddNEW.png]] || Nicenn || | | [[Image:AddNEW.png]] || Nicenn || 13 || || || | ||
|- | |- | ||
| [[Image:AddNEW.png]] || Nicexp || 1 || || || | | [[Image:AddNEW.png]] || Nicexp || 1 || || || | ||
|- | |||
| [[Image:LucielNEW.png]] || Nicexe || 1 || || || | |||
|} | |} | ||