ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,775
edits
(→Quest) |
|||
Line 56: | Line 56: | ||
*Not an English native, feel free to correct him. | *Not an English native, feel free to correct him. | ||
*Buff Rose pls. | *Buff Rose pls. | ||
== Characters == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; width:50%; border-color:black; text-align:center" | |||
|- | |||
! style="background-color: {{ColorSel|Misc}}; color: white;" | Class | |||
! style="background-color: {{ColorSel|Misc}}; color: white;" | IGN | |||
! style="background-color: {{ColorSel|Misc}}; color: white;" | Level | |||
! style="background-color: {{ColorSel|Misc}}; color: white;" width="5%" | Favourite skill | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Devi.png|link=Devi]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| '''Misehan'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Ignition Spear.png|link=Ignition Spear]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Apsara.png|link=Apsara]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| '''Resolute'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Dancing maiden.png|link=Orchid Fall]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:Icon - Shakti.png|link=Shakti]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| '''Furryweird'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Ara}};"| [[File:AA 3 (New).png|link=Spell Thunder/ModA]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Liberator.png|link=Liberator]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''CatboyRealm'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:SilentShadowSkill7.png|link=New Moon's Shadow]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Celestia.png|link=Celestia]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''?'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| - | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:StellarCasterSkill4.png|link=Ancient One]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Nyx Pieta.png|link=Nyx Pieta]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''?'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| - | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:PalePilgrimSkill7.png|link=White Dwarf]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:Icon - Minerva.png|link=Minerva]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| '''Cbug'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:PenetratingBullet.png|link=Penetrating Bullet]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:Icon - Prime Operator.png|link=Prime Operator]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| '''iRositas'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:MagneticGenerator.png|link=Magnetic Generator]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:Icon - Black Massacre.png|link=Black Massacre]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| '''Mindwipe'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:CrRTrans6.png|link=Punishment]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:Icon - Tempest Burster.png|link=Tempest Burster]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| '''FM31'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Rose}};"| [[File:HeavyBarrel6.png|link=FM-31 Grenade Launcher]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:Icon - Aether Sage.png|link=Aether Sage]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| '''PlsReportMe'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:Lightning Shower.png|link=Lightning Shower]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:Icon - Oz Sorcerer.png|link=Oz Sorcerer]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| '''Gaystone'''<br> | |||
| style=" background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:DMRSkill2.png|link=Dark Web]] | |||
|- | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:Icon - Metamorphy.png|link=Metamorphy]] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| '''Urgency'''<br> | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [99] | |||
| style="background-color: {{ColorSel|CharLight|Aisha}};"| [[File:GuillotinePress2.png|link=Guillotine Press/ModA]] | |||
|} | |||
== Elsword Wishlist == | == Elsword Wishlist == |