Rokujou
Joined 16 March 2012
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| data1=Rokujou | | data1=Rokujou | ||
| label2=El Resonance Level | | label2=El Resonance Level | ||
| data2=( | | data2=(87) | ||
| label4=Age | | label4=Age | ||
| data4=5 | | data4=5 | ||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png]] || [[File:EENEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 129440.png|54px]] || 50 || Unemployed || January 31, 2017 | | [[File:Flag-us.png]] || [[File:EENEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 129440.png|54px]] || 50 || Unemployed || January 31, 2017 | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png]] || [[File:APNEW.png]] || [[File:HQ Shop Item 090410.png|54px]] || 62 || Treasure Hunter || February 7, 2017 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |