Viper Shower/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|过量打击}} | | {{SkillTextCN|过量打击}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|蝰蛇倾泻}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|过量打击}} | | {{SkillTextCN|过量打击}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|蝰蛇倾泻}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits