Weaken Aura: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR}}" to "== Requirements == {{#Widget:AdsenseR2}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 18.2% | | align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 18.2% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || colspan="2" | 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || colspan="2" | 21.9% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |