Mirage Sting: Difference between revisions
→Skill Information
Line 32: | Line 32: | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 40% | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 40% | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="7" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 Hits | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="7" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 30 MP | ||
| align="center" rowspan=" | | align="center" rowspan="7" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | ||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 6 | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 115% | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 115% | ||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 7 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 130% | |||
|} | |} | ||