Aisha: Difference between revisions
→Skill Tree
m (→Skill Tree) |
|||
Line 52: | Line 52: | ||
KR= | KR= | ||
{ | {| class="mw-collapsible mw-collapsed" cellpadding="10" | ||
| colspan=6 | | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:AishaS26.png|link=Chain Burst]] | |||
| [[File:AishaS5.png|link=Meditiation]] | |||
| | |||
| 40 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magic Training]] | |||
| [[File:AishaS1.png|link=Fireball Study]] | |||
| | |||
| | |||
| 45 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:AishaS30.png|link=Magic Missile]] | |||
| | |||
| | |||
| 50 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Magic_Attack_Advanced_Buff.PNG|link=Magic Adrenaline]] | |||
| [[File:Encouraging_Aura.PNG|link=Encouraging Aura]] | |||
| | |||
| [[File:AishaS28.png|link=Flame Circle]] | |||
| 55 SP | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:ElPass8.png|link=Infinite Energy]] | |||
| | |||
| [[File:AishaS9.png|link=Blizzard Shower]] | |||
| | |||
| 60 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:AishaS19.png|link=Infernal Wave]] | |||
| [[File:AishaS6.png|link=Blaze Step]] | |||
| | |||
| 65 SP | |||
|} | |||
</tabber> | </tabber> | ||
<br> | <br> |