Arrow Mastery: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 9.1% || 13.6% | | align="left" | 15 || 72 || 9.1% || 13.6% | ||
|- | |||
| align="left" | 15 || 75 || % || 14.3% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 78 || 10% || 15% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 81 || % || 15.7% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |