Blade Master: Difference between revisions
→Skills
(→Skills) |
(→Skills) |
||
Line 239: | Line 239: | ||
| width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | | width="40" | [[Image:Wolf Fang.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Wolf Fang]] | | align="center" width="150" | [[Wolf Fang]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:STSactive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Flying Impact]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] | | width="40" | [[Image:Giga Drive.PNG]] |