ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,888
edits
m (Text replacement - "==[\s]*?Updates[\s]*?==↵{\| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" class="colortable-(.*?)"" to "==Updates== {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" class="colortable-$1 updates-table"") |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| colspan="4" | '''{{PvE}}''' | | colspan="4" | '''{{PvE}}''' | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | +2 || | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | +2 || 8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 6 || | | align="left" | 2 || 6 || 12% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || | | align="left" | 3 || 68 || 16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 69 || | | align="left" | 4 || 69 || 20% | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" | '''{{PvP}}''' | | colspan="4" | '''{{PvP}}''' | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | +1 || | | align="left" | 1 || 60 || rowspan=4 | +1 || 8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 6 || | | align="left" | 2 || 6 || 12% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 68 || | | align="left" | 3 || 68 || 16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 69 || | | align="left" | 4 || 69 || 20% | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Line 60: | Line 60: | ||
! KR !! NA !! PvE !! PvP | ! KR !! NA !! PvE !! PvP | ||
|- | |- | ||
| 08/18/2022 || - || colspan=2 align="left" | | | 08/18/2022 || rowspan="2" | - || colspan=2 align="left" | | ||
*'''Invincible''' added. | *'''Invincible''' added. | ||
|- | |||
|09/01/2022 | |||
| colspan="2" | | |||
* {{Nerf|Maximize Increase decreased.}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |