ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,866
edits
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | link=Wind Blade/fr | |style="b...") |
m (Text replacement - "{{IconHover\|image-up=LockCover\.png\|image-down=(.*?)\|link=(.*?)}}" to "{{st|X|$1|$2|locked}}") |
||
(9 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {{Skill TreeFR|1st | ||
|- | | Character=Elsword | ||
| | | 15-2={{st|X|ElSkill13i.png|Explosive Fist/fr|Méga explosion}} | ||
| | | 15-3={{st|X|ElSkill11.png|Rising Slash/fr|Frappe des étoiles}} | ||
| 15-4={{st|X|RPassive4.png|Thinking Outside the Box/fr}} | |||
| | | 25-2={{st|X|ElSkill7.png|Wind Blade/fr|Rafale tranchante}} | ||
| | | 30-2={{st|X|ElSkill2i.png|Sword Fire/fr|Épée incendiaire}} | ||
| | | 30-5={{st|X|Critical_Sword.png|Critical Sword/fr|title=Épée fatale|locked}} | ||
| 35-2={{st|X|ElSkill15.png|Storm Blade/fr|Lame-tempête}} | |||
| | | 40-4={{st|X|ElSkill11i.png|Magic Chain/fr|Liens magiques}} | ||
| | }} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||