Altera: Difference between revisions
From Elwiki
CheeseLuvas (talk | contribs) |
CheeseLuvas (talk | contribs) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|[[File:4-4Icon_KR.png]] | |[[File:4-4Icon_KR.png]] | ||
|[[4- | |[[4-4|'''Altera Plains''']] | ||
|- | |- | ||
|[[File:4-5Icon_KR.png]] | |[[File:4-5Icon_KR.png]] | ||
|[[4- | |[[4-5|'''Nasod Foundry''']] | ||
|- | |- | ||
|[[File:4-6Icon_KR.png]] | |[[File:4-6Icon_KR.png]] | ||
|[[4- | |[[4-6|'''Altera Core''']] | ||
|- | |||
|[[File:4-xIcon_KR.png]] | |||
|[[4-x|'''Contaminated Area Tunnels''']] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |