Armageddon Blade/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 普通 !! [[Awakening Mode/zh-hans|觉醒]] | ! 普通 !! [[Awakening Mode/zh-hans|觉醒]] | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 1771% || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 1771% || 16 秒 || rowspan="17" | +5 秒 || rowspan="17" | 300MP || rowspan="17" | 32 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1829% || | | align="left" | 2 || 1829% || 17 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || 1886% || | | align="left" | 3 || 41 || 1886% || 18 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || 1944% || | | align="left" | 4 || 44 || 1944% || 19 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || 2001%|| | | align="left" | 5 || 47 || 2001%|| 20 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || 2059% || | | align="left" | 6 || 50 || 2059% || 21 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || 2116% || | | align="left" | 7 || 53 || 2116% || 22 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || 2174% || | | align="left" | 8 || 56 || 2174% || 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || 2231% || | | align="left" | 9 || 59 || 2231% || 24 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || 2289% || | | align="left" | 10 || 62 || 2289% || 25 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || 2347% || | | align="left" | 11 || 65 || 2347% || 26 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || 2404% || | | align="left" | 12 || 68 || 2404% || 27 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 2462% || | | align="left" | 13 || 71 || 2462% || 28 秒 | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 2519% || 29 秒 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 2577% || 30 秒 | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 2634% || 31 秒 | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 2692% || 32 秒 | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |