Plasma Cutter/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→更新) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! 内部激光 !! 外部激光 !! 内部激光 !! 外部激光 | ! 内部激光 !! 外部激光 !! 内部激光 !! 外部激光 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 104% || 48% || 26% || rowspan="14" | 19 || rowspan="14" | 57 || rowspan="14" | 38 || rowspan="14" | 300 MP || rowspan="14" | 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 107% || 50% || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || | | align="left" | 3 || 41 || 111% || 51% || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || | | align="left" | 4 || 44 || 114% || 53% || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || | | align="left" | 5 || 47 || 118% || 54% || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || | | align="left" | 6 || 50 || 121% || 56% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || | | align="left" | 7 || 53 || 124% || 57% || 31% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || | | align="left" | 8 || 56 || 128% || 59% || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || | | align="left" | 9 || 59 || 131% || 60% || 33% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || | | align="left" | 10 || 62 || 134% || 62% || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 65 || | | align="left" | 11 || 65 || 138% || 64% || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 68 || | | align="left" | 12 || 68 || 141% || 65% || 35% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || | | align="left" | 13 || 71 || 145% || 67% || 36% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 148% || 68% || 37% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |