Output Exchange/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "\{\{ColorSel\|CharHeader\|([^}]*)\}\}" to "background-color: {{ColorSel|CharLight|$1}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || colspan="2" | 1.3% || 25% | | align="left" | 5 || 71 || colspan="2" | 1.3% || 25% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || colspan="2" | 1.5% || 60% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || colspan="2" | 1.7% || 70% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || colspan="2" | 1.9% || 80% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |