Dread Chase: Difference between revisions
→Skill Information
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 5 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 10 seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="border-style: solid; border-width: 1px" | 200 | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 2 | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 120% Physical Damage | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 120% Physical Damage | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1123% Magical Damage | | style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1123% Magical Damage | ||
|- | |||
| 9 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 137% Physical Damage | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | 1284% Magical Damage | |||
|} | |} | ||