Battle Magician: Difference between revisions
→Skills
(→Skills) |
(→Skills) |
||
Line 192: | Line 192: | ||
| width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | | width="40" | [[Image:RPassive3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Basic Strength Training]] | | align="center" width="150" | [[Basic Strength Training]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[File:Fitness.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Fitness]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[File:SpiritAccel.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Spirit Acceleration]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[File:ManaflowOverdrive.png]] | | width="40" | [[File:ManaflowOverdrive.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Manaflow Overdrive]] | | align="center" width="150" | [[Manaflow Overdrive]] | ||
|} | |} | ||