Category:Second Job MP2 Tier Skills: Difference between revisions
→Lu/Ciel
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 484: | Line 484: | ||
| width="40" | [[Image:TurbidsSkill6.png]] | | width="40" | [[Image:TurbidsSkill6.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Execution (Turbids)]] | | width="150" align="center" | [[Execution (Turbids)]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:TurbidsSkill10.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Infernal Hands]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |