Violent Attack: Difference between revisions
→Skill Information
Line 19: | Line 19: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Max Hits''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | | colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Initial kicks''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Decent''' | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | Inital Kicks: 3<br>Descent: ?? | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 177% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 89% per hit | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 300 MP | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 300 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | | ||
Line 34: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 217% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 107% per hit | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 248% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 124% per hit | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 283% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 142% per hit | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| rowspan="1" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 336% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 169% per hit | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | ||
| rowspan="1" | | |||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | ||
| rowspan="1" | | |||
| rowspan="1" | | | rowspan="1" | | ||
|} | |} |