Fire Rune: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
! Rune !! Continuous Hits !! Damage !! Duration | ! Rune !! Continuous Hits !! Damage !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 439% || 25% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 439% || 25% || rowspan="12" | 14 || rowspan="12" | 7 Seconds || rowspan="12" | 30% average attack<br> power per second || rowspan="12" | 5 Seconds || rowspan="12" | 30 MP || rowspan="12" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 459% || 26% | | align="left" | 2 || 459% || 26% | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 597% || 34% | | align="left" | 9 || 72 || 597% || 34% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 617% || 35% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 637% || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84 || 656% || 37% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |