Spirit Enhancement: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || || || | | | align="left" | 4 || || || | | ||
|- | |||
| align="left" | 5 || || || | | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || || || | | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || || || | | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || || 24% || 18% | | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || || 27% || 20% | | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{YRSkills}} | {{YRSkills}} |