Trapping Arrow - Buster: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 28: | Line 28: | ||
! Normal || Noted || Normal || Noted | ! Normal || Noted || Normal || Noted | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 1225% || 408% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 1225% || 408% || rowspan="10" | * 0.7 || rowspan="10" | 5 || rowspan="10" | 1 || rowspan="10" | 1 || rowspan="10" | 2 || rowspan="10" | 200 MP || rowspan="10" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 1280% || 426% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 48 || | | align="left" | 3 || 48 || 1335% || 445% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 52 || | | align="left" | 4 || 52 || 1390% || 463% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 56 || | | align="left" | 5 || 56 || 1446% || 481% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 60 || | | align="left" | 6 || 60 || 1501% || 500% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 64 || | | align="left" | 7 || 64 || 1556% || 518% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 68 || | | align="left" | 8 || 68 || 1611% || 537% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || | | align="left" | 9 || 72 || 1666% || 555% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 1721% || 573% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |