Communication - Amplification: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{([^{])" to "__NOTOC__{{$1") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 80 || +30 || 8% | | align="left" | 16 || 80 || +30 || 8% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || +31 || 8.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |