Bullet Blitz: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 24: | Line 24: | ||
! Normal !! Awakening | ! Normal !! Awakening | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 283% || rowspan="2" | 9 || rowspan="2" | 14 || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 283% || rowspan="2" | 9 || rowspan="2" | 14 || rowspan="10" | 1.75 seconds || rowspan="10" | 100 MP || rowspan="10" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 304% | | align="left" | 2 || 304% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || 325% || | | align="left" | 3 || 58 || 325% || rowspan="2" | 10 || rowspan="2" | 15 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || 347% | | align="left" | 4 || 62 || 347% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 368% || | | align="left" | 5 || 66 || 368% || rowspan="2" | 11 || rowspan="2" | 16 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 70 || 389% | | align="left" | 6 || 70 || 389% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 410% || | | align="left" | 7 || 74 || 410% || rowspan="2" | 12 || rowspan="2" | 17 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 78 || 432% | | align="left" | 8 || 78 || 432% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 82 || 453% || | | align="left" | 9 || 82 || 453% || rowspan="2" | 13 || rowspan="2" | 18 | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 86 || 474% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |