Cruel Slayer: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}" | ||
! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="3" | Additional Damage Buff | ! rowspan="2" | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan="3" | Additional Damage Buff | ||
|- style="background: | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Elsword}}" | ||
! Per Stack !! Max Stack !! Duration | ! Per Stack !! Max Stack !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 1% || !! rowspan="18" | 5 || !! rowspan="18" | 7 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 1.2% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || | | align="left" | 3 || 36 || 1.4% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 39 || 1. | | align="left" | 4 || 39 || 1.6% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 42 || 1. | | align="left" | 5 || 42 || 1.8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 45 || 1. | | align="left" | 6 || 45 || 1.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 48 || 1 | | align="left" | 7 || 48 || 2.1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 51 || 2. | | align="left" | 8 || 51 || 2.3% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 54 || 2.5% | | align="left" | 9 || 54 || 2.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 57 || 2. | | align="left" | 10 || 57 || 2.7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 60 || | | align="left" | 11 || 60 || 2.9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || 3. | | align="left" | 12 || 63 || 3.1% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || | | align="left" | 13 || 66 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || | | align="left" | 15 || 72 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 75 || | | align="left" | 16 || 75 || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 78 || 4 | | align="left" | 17 || 78 || 4% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |