Phantom Fox Stance 2: Discordance: Difference between revisions
→Skill Information
(Not needed.) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
! Clawing !! Lifting !! Clawing !! Lifting !! Clawing !! Lifting !! Use !! Cancel | ! Clawing !! Lifting !! Clawing !! Lifting !! Clawing !! Lifting !! Use !! Cancel | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 200% || 148% || +150% || +111% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 200% || 148% || +150% || +111% || rowspan=20 | 2 || rowspan=20 | 1 || rowspan=20 | 0~1 || rowspan=20 | +1 || rowspan=20 | 40 MP || rowspan=20 | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 207% || 153% || +155% || +115% | | align="left" | 2 || 207% || 153% || +155% || +115% | ||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 304% || 225% || +228% || +169% | | align="left" | 17 || 73 || 304% || 225% || +228% || +169% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 311% || 230% || +233% || +172% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 317% || 235% || +238% || +176% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 324% || 239% || +243% || +180% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |