Photon Booster: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || 20% || 3 | | align="left" | 3 || 47 || 20% || 3 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 89 || 25% || 4 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |