Extreme Virtual/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|核心发动}} | | {{SkillTextCN|核心发动}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|冷却时间|4}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |