Sword Fall: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
| align=center | 760% | | align=center | 760% | ||
| align=center | 456% | | align=center | 456% | ||
|- | |||
| 16 | |||
| 70 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |